Spa whirlpool + sauna

Spa apartmán je klimatizované soukromé wellness s vířivou vanou pro 2 osoby a s infrasaunou v luxusním  prostředí. Relaxační hudbou, vůní esenciálních olejů a romantickým přítmím Vás naladíme na příjemnou atmosféru, do které se budete rádi vracet.

Spa whirlpool bez sauny

Spa apartmán je klimatizované soukromé wellness s vířivou vanou pro 2 osoby v luxusním prostředí. Relaxační hudbou, vůní esenciálních olejů a romantickým přítmím Vás naladíme na příjemnou atmosféru, do které se budete rádi vracet.

Saunování v infrasauně

je velice příjemné a hlavně zdravé, vše probíhá při teplotách od 45°C do 60°C , při saunování se infračervené záření dostává hluboko do našich tkání a dochází tak k prohřátí celého organismu, což pomáhá ke komplexní detoxikaci vašeho těla, posiluje imunitu a má blahodárné účinky na krevní oběh. Půl hodina v infrasauně Vás nejen příjemně naladí, ale také Vám pomůže při redukci tělesné hmotnosti, vyhlazuje pleť, odstraňuje celulitidu a celkově zlepšuje tělesnou i duševní kondici.

Blahodárné účinky hydromasážní vany

Máte za sebou den plný stresu, nebo bezesnou noc? Trápí Vás namožené svaly, nebo klouby? Pomohou Vám blahodárné účinky hydromasážní vany. Masáž proudící vodou odstraní stres a zmírní napětí ve svalech. Teplá voda Vás příjemně prohřeje a urychlí tím zotavení poškozené tkáně, zlepší Váš krevní oběh, uvolní klouby a páteř. Pobyt v hydromasážní vaně představuje komplexní terapii pro fyzickou i duševní schránku lidského organismu a u nás si ho můžete užít v luxusním prostředí, soukromí a jen s tím, s kým opravdu chcete.

Dream Spa

Co vám nabízíme

V privátním wellness Dream Spa Vám nabízíme především místo, kde si můžete udělat čas sami pro sebe, kde si po náročném dni odpočinete a užijete romantickou chvilku se svým protějškem. Spa je ideálním místem k oslavě výročí, nebo luxusního rande. Budete mít sami pro sebe hydromasážní vanu pro 2, moderní infrasaunu a klidovou relaxační zónu - postel typu king size. V ceně vstupu je 120 minut relaxace  (pro 1 až 2 osoby), pro každého z Vás je připraven čistý ručník a prostěradlo do sauny. K dispozici máte wifi a TV se Skylink. Při každé relaxaci si můžete uvařit dobrý čaj, nebo instantní kávu. Nově jsme také dodali do spa minibar a výrobník ledu. Apartmán je možné rezervovat na noc v čase od 20:00-8:00.

Přípravky pro osobní hygienu, fén jsou u nás samozřejmostí. V celém spa platí zákaz kouření i e cigaret. Děkujeme za pochopení

Wellness je klimatizováno. 

Otevírací doba

Pondělí - Neděle

* nutná rezervace předem (telefonicky na tel. čísle +420 604 188 728 nebo online přes REZERVAČNÍ SYSTÉM ) - nový rezervační systém bude spuštěn v následujících dnech, prozatim probíhají telefonické rezervace.

Dárkové poukazy

Nabízíme dárkové poukazy v hodnotě 1600kč, 1800kč, 2000kč, 2200kč a 2800kč. Platnost je časově omezena na půl roku a čerpat lze jednorázově. Možnost zakoupení poukazu na recepci po telefonické domluvě, případně zasláním na email v elektronické podobě

Galerie

Dream Spa v plné své kráse

Celovečerní pronájem Spa + Sauna

Rezervační systém

Už Vám vůbec nic nebrání ve Vaší relaxaci, rezervujte ihned!


Ceny jsou uvedeny za 120 min relaxace pro 2 osoby. 1600kč bez sauny, 1800Kč se saunou. Celonoční pobyt v délce 12ti hod s minibarem v ceně 2800Kč. Apartmán je možné telefonicky rezervovat i v délce 90min v ceně 1300Kč.
Za překročení doby rezervace je účtován poplatek 150,- za každých 15 minut. 

Spa pro Vás může být připraveno téměř kdykoli, pokud máte zájem o specifický čas mimo rezervační systém. Prosíme držitele dárkových poukazů, aby své rezervace prováděli telefonicky.Děkujeme

Rezervace můžete objednávat i telefonicky a minimálně 2 hodiny před požadovaným časem - 604 188 728 . Pokud rezervaci nezrušíte min. 8hodin před požadovaným časem a nedorazíte na objednany termín, požadujeme storno poplatek ve výši 100%!!  

Kontakt

IČO: 09877720
Tovární 287/17 Český Těšín 737 01
+420_604_188_728
relax@dreamspa.cz
www.dreamspa.cz
@dreamspa.cz

Mapa